Створення стильної та комфортної ванної кімнати - мрія кожної сучасної людини. Ванна кімната - це "найінтимніше" місце в будинку, місце в якому ми розслаблюємося, робимо гігієнічні вправи, тому від того, як вона виглядає, залежить багато чого. В даний час є все більше можливостей для реалізації найсміливіших рішень в оформленні інтер'єрів санвузлів, бо цьому сприяє не тільки збільшення добробуту громадян, але й збільшення квадратури самих приміщень в новобудовах.

Так, наприклад, інтер'єр маленької ванної кімнати не може вмістити окремостоячу ванну, або на стінах не можна планувати кахель з велим малюнком, бо це візуально ще зменшить простір. Більш доцільно буде розмістити душову кабіну або взагалі з'єднати ванну кімнату і туалет. 

Але інтер'єр ванної кімнати складається не тільки із планування та сантехніки, але ще із оздоблювальних матеріалів, освітлення та декору. Щоб усе було гармонійно, можна замовити дизайн-проект, де узгодити усі нюанси щодо стилю інтер'єру.

Інтернет-магазин SanDecCer.com.ua спеціалізується на продажу сантехніки, кераміки та декору відомих вітчизняних та  європейських виробників для ванної кімнати! У нас Ви знайдете широкий асортимент, який постійно оновлюється, вигідні ціни, кваліфіковану консультацію спеціалістів, доставка по всій території України, а також гарантійні зобов'язання. 

Інтернет-магазин  SanDecCer.com.ua приймає замовлення цілодобово. Уточнення замовлень проводиться в робочий час наших складських приміщень. Враховуючи велику різноманітність пропозицій в нашому інтернет-магазині, Ви маєте нелегкий вибір, але з нашими консультантами цей вибір зробити набаго простіше, затефонувавши за телефоном:

+3(093) 807-35-00,