Уся продукція, представлена в інтернет-магазині SanDecCer.com.ua, має гарантийні строки та обслуговування від виробників. Видаткова накладна або чек є гарантийним талоном.

Гарантийні умови:

  1. Перш ніж отримати замовлення в точці видачи або від кур'єра по доставці, необхідно обов'язково перевірити цілісність та комплектність Вашого замовлення. Усі претензії про невідповідність замовлення приймаються до отримання цього хамовлення Вами, до підписання видаткової накладної. 
  2. Гарантія поширюється на заводський брак, який було виявлено під час отримання товару, або при його встановленні.  Брак, виявлений під час експлуатації товару, оформлюється, як рекламація, за підтвердженням виробником, після чого проводиться заміна товару.
  3. Також Ви маєте право повернути придбаний Вами товар протягом 14 днів з моменту отримання, згідно із ст.9 Закону України «Про захист прав споживачів», за дотриманням наступних умов: 

  • Товар не повинген мати слідів монтажу, видимих дефектів (механічних пошкоджень), а також збережено заводське пакування;
  • Товар не передан Вам особисто заводом виробником або був виготовлений цим заводом за Ваши особистим замовленням згідно з особистих параметрів.